• Najważniejszym dobrem jest dobro dziecka

• NAJWAŻNIEJSZYM DOBREM JEST DOBRO DZIECKA

• Dzieci odnoszą sukcesy i radzą sobie z trudnościami. Rozwijają się harmonijnie na miarę swoich możliwości. Są ciekawe świata i ludzi, samodzielne, spostrzegawcze i wrażliwe.
          • Nasze dzieci mają bogatą wyobraźnię twórczą, są zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli. Są otwarte na pomysły i inspiracje płynące od innych osób oraz gotowe szukać nowych lepszych i oryginalnych rozwiązań.
          • Przedszkole umożliwia wyrównywanie szans edukacyjnych wszystkim dzieciom, kształtuje
            wartości moralne i patriotyczne.
          • Absolwenci naszego przedszkola są kreatywni, komunikatywni, przygotowani do podjęcia
            obowiązków szkolnych. Znają siebie i swoje możliwości, akceptują odrębność innych.
          • Rodzice są partnerami uczestniczącymi i współorganizatorami życia grupowego i przedszkolnego.
          • Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, zaangażowaną w rozwój placówki i stale doskonalącą się.
          • Pracownicy mają satysfakcję z wykonywanej pracy i odnoszą sukcesy.
          • Baza, wyposażenie i estetyka pomieszczeń wpływa na wysoki poziom pracy.